Menu

Technologia

 

Technologia-PDR
– paintless dent repair czyli usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Technologia stosowana już od kilkudziesięciu lat w fabrykach samochodów, gdzie naprawiane są uszkodzenia powstałe na liniach produkcyjnych. Teraz ta metoda jest również dostępna dla klienta indywidualnego.

 

Mój zespół techników
od ponad dwóch lat zdobywa praktykę realizując zlecenia w kraju i za granicą. Firma DUFAŁ oferuje kompleksowe usługi usuwania wgnieceń karoserii samochodowych rewolucyjną metodą, która pozwala idealnie odtworzyć stan blacharki samochodu bez ponownego lakierowania, co nie jest możliwe przy użyciu klasycznych technik blacharskich oraz lakierniczych.

 

Proces przywracania pierwotnego kształtu
przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi, dzięki którym deformacja jest likwidowana. Wgniecenie stopniowo i precyzyjnie wypychane jest od wewnętrznej strony uszkodzenia, specjalnie do tego przeznaczonymi narzędziami, dzięki temu nie zostaje naruszona oryginalna powłoka lakieru. Naprawiając uszkodzony element tradycyjnymi metodami istnieje ryzyko, iż po malowaniu będzie miał inny odcień.
Stosując technologię PDR masz pewność, że zostanie zachowany oryginalny kolor, a blacha, nie zostanie obciążona szpachlą.

 

EFEKT

  • powierzchnia karoserii jest gładka i nie dochodzi do załamywania światła;
  • koszt naprawy nie przekracza 50% ceny blacharki i lakierowania;
  • czas naprawy jest znacznie krótszy niż w tradycyjnych naprawach blacharsko‑ lakierniczych;
  • 100% skuteczności.

KONTAKT


  Katowice, ul. Gliwicka 234
  biuro@dufal.pl, info@dufal.pl

  poniedziałek-piątek: 8.00-17.00,
      sobota: 9.00 -13.00

dufał katowice facebook dufał katowice youtube